Mobilní filtrace, filtrace pro koupaliště, požární nádrže

Mobilní filtrační zařízení

 
Mobilní filtrační zařízení je zejména vhodné pro přírodní koupaliště nebo pro požární nádrže v obci, které slouží i jako koupací plocha. Výhoda tohoto mobilního filtračního zařízení je, že veškeré komponenty jsou nainstalované u sebe na přepravním vozíku, který připojíte za auto nebo na mobilní plošině. 
 
 
 
Písková filtrace efektivně zachycuje hrubé nečistoty z vody. Jedná se o nejefektivnější způsob filtrování. Filtrační techniku sestavujeme takovou, aby během 5-6 hodin byla schopna přefiltrovat celý objem nádrže. Sání je pomocí sacího koše, který ponořen do vody na dno bazénu. Výtlak je pomocí hadice, kdy voda stéká zpět do bazénu. Nejsou potřeba žádné výkopové práce ani zásah do stěn bazénu. Stačí pouze připojení k elektrické síti. Plošinu je možné zabezpečit klecí, aby k ní měla přístup pouze vyškolená obsluha.
 
K našim filtračním mobilním zařízením dodáváme:
- Revizní elektro zprávu
- Manuál pro obsluhu
- Vyškolení obsluhy
- Technickou podporu 
- Bazénovou chemii za velkoobchodní ceny
 
Mobilní filtrační zařízení instalujeme na mobilní plošinu, kterou můžeme připevnit na pojízdný vozík. A na celou jednotku můžeme zajistit mobilní klecí.
 
Uvažujete o mobilním filtračním zařízení? Nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku. Poptávku můžete poslat na lukac@pooltechnik.cz
 
 
© POOLTECHNIK s.r.o. 2014Do e-shopu
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.