O firmě Pooltechnik

Na úplném začátku firmy POOLTECHNIK s.r.o. byl rok 1992, kdy vznikla firma BWS Žďárský jejíž náplní byla kompletní realizace bazénů od prvotního poradenského servisu, výběru komponentů, montážní činnost až po celkové dokončení a zákaznický servis. Díky propagaci na odborných výstavách a pozitivním ohlasům zákazníků mohla firma BWS Žďárský realizovat v roce 1995 již 120 soukromých bazénů oproti 15 za první rok své existence.

Je pochopitelné, že zároveň se stoupající realizací zakázek se rozšiřovala i firma samotná, což se týká nejen počtu zaměstnanců, majetku firmy a prestiže ale i odborných znalostí a kontaktů s výrobci v zahraničí a České Republice. V důsledku tohoto rozšiřování, a hledání dalších směrů v oblasti bazénářství, byla v roce 1996 založena právnická společnost POOLTECHNIK s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti bazénů a maloobchodního, velkoobchodního prodeje bazénů a příslušenství.

Za celou dobu působení firma postavila přes několik desítek stovek bazénů v celé České republice, z toho nejvíce ve východních a středních Čechách. 

Firma Pooltechnik získala výhradní zastoupení značek PSA, ARCANA, ZODIAC na dovoz bazénové technologie, údržby a bazénové chemie.

V roce 2005 otevřela firma internetový obchod www.bazeny-obchod.cz s bazény, bazénovou chemií ARCANA, náhradními díly a příslušenstvím.

© POOLTECHNIK s.r.o. 2014Do e-shopu
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.