Prostorová dezinfekce

 
Zajišťujeme prostorovou dezinfekci místností na bázi polymeru PolyHMG, která je bezchlorová a neobsahuje alkohol.  Jedná se o revoluční látku, která může nahradit chlorovou dezinfekci. 
 
PHMG (hydrochlorid polyhexamethylenguanidinu, polyhexamethylenguanidin) je široce spektrální antibakteriální činidlo šetrné k životnímu prostředí nově syntetizované v mezinárodním měřítku. PHMG patří k derivátům guanidinu a je kationtový polymer. PHMG účinně zabíjí bakterie napadením membránových systémů buněčné stěny a cytoplazmy. PHMG je polymer a méně náchylný k tomu, aby byl absorbován zvířetem. Vzhledem k tomu, že PHMG vykazuje charakteristiky bez toxicity, vysoké účinnosti, stability a podobně, může být PHMG široce aplikován např. na sterilizaci nemocnic a sterilizaci pitné vody a zařízení na zpracování potravin, školy, školky, administrativní budovy. PHMG má silné účinky při zabíjení a inhibici bakterií a virů.
 
Výhody PolyHMG
- Bez chlóru, dezinfikuje
- Ničí plísně, řady, viry, bakterie a houby
- Pohlcuje organické pachy
- Chrání ošetřený povrch až 21 dnů
- Snížení nemocnosti v období chřipek až o 80%
- Nebělí a nepoškozuje kůži, oči ani sliznici
- Rychlá a účinná aplikace bez zápachu
 
Účinnost PolyHMG na dané látky
- Baktericidní – G+ a G- bakterie včetně MRSA, TBC
- Virucidní – Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus, chřipka
- Mikrobatericidní – M. terrae, M. avium
- Tuberkulocidní, fungicidní a algicidní
 
Zabydlenou plochu o 1600 m3 vydezinfikujeme pomocí PolyHMG za 1 – 1,5h, aniž byste museli vyklízet místnost.  Chlórovou dezinfekcí by to trvalo 2 dny, vzhledem k pracnosti úklidu a ochranně věcí, které nesmí přijít do styku s chlórovou dezinfekcí.
 
Reference:
- Hotely a Wellness hotely
- Wellness a SPA
- Školy a mateřské školy
- Sklady a skladová střediska
- Umělecké školy
- Obchodní a nákupní centra
- Městská a státní zařízení 
- Administrativní budovy 
 
Aplikace prostorové dezinfekce:
 
Aplikaci látky PolyHMG v rámci prostorové dezinfekce provádíme pomocí fogovacího zařízení. V místnosti mohou být veškeré věci a nemusí se nic uklízet. Dezinfekční film, který se vytvoří na povrchu, se nechá zaschnout a látka PolyHMG se postará o rozklad bakterií a virů. Film zabrání množení bakterií až pod dobu 21 dní.  Prodáváme i menší rozprašovače s bezchlorovou dezinfekcí do domácností a veřejných prostor a dále bezchlorovou chemií do bazénu.
 
Chcete se více dozvědět o prostorové dezinfekci? Neváhejte nás kontaktovat.   
 
 
 
© POOLTECHNIK s.r.o. 2014Do e-shopu
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.