Prostorová dezinfekce

 
Zajišťujeme prostorovou dezinfekci místností na bázi polymeru PolyHMG, která je bezchlorová a neobsahuje alkohol.  Polymerová dezinfekce nekrystalizuje a nezanechává krystalky na předmětech.
 
PHMG (hydrochlorid polyhexamethylenguanidinu, polyhexamethylenguanidin) je široce spektrální antibakteriální činidlo šetrné k životnímu prostředí nově syntetizované v mezinárodním měřítku. PHMG patří k derivátům guanidinu a je kationtový polymer. PHMG účinně zabíjí bakterie napadením membránových systémů buněčné stěny a cytoplazmy. PHMG je polymer a méně náchylný k tomu, aby byl absorbován zvířetem. Vzhledem k tomu, že PHMG vykazuje charakteristiky bez toxicity, vysoké účinnosti, stability a podobně, může být PHMG široce aplikován např. na sterilizaci nemocnic a sterilizaci pitné vody a zařízení na zpracování potravin, školy, školky, administrativní budovy. PHMG má silné účinky při zabíjení a inhibici bakterií a virů.
 
Výhody polymerové dezinfekce
- Bez chlóru, dezinfikuje
- Ničí plísně, řady, viry, bakterie a houby
- Nekrystalizuje
- Pohlcuje organické pachy
- Chrání ošetřený povrch až 21 dnů
- Snížení nemocnosti v období chřipek až o 80%
- Nebělí a nepoškozuje kůži, oči ani sliznici
- Rychlá a účinná aplikace bez zápachu
 
Účinnost polymerové dezinfekce na dané látky
- Baktericidní – G+ a G- bakterie včetně MRSA, TBC
- Virucidní – Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus, chřipka
- Mikrobatericidní – M. terrae, M. avium
- Tuberkulocidní, fungicidní a algicidní
 
Zabydlenou plochu o 1600 m3 vydezinfikujeme pomocí PolyHMG za 1 – 1,5h, aniž byste museli vyklízet místnost.  Chlórovou dezinfekcí by to trvalo 2 dny, vzhledem k pracnosti úklidu a ochranně věcí, které nesmí přijít do styku s chlórovou dezinfekcí.
 
Reference na vyžádání:
- Hotely a Wellness hotely
- Wellness a SPA
- Školy a mateřské školy
- Sklady a skladová střediska
- Zdravotnická střediska
- Sociální zařízení
- Obchodní a nákupní centra
- Městská a státní zařízení 
- Administrativní budovy 
 
Aplikace prostorové dezinfekce:
 
Aplikaci polymerové dezinfekce provádíme pomocí elektrického fogovacího zařízení. V místnosti mohou být veškeré věci a nemusí se nic uklízet. Dezinfekční film, který se vytvoří na povrchu, se nechá zaschnout a látka PolyHMG se postará o rozklad bakterií a virů. Film zabrání množení bakterií až po dobu 21 dní.  Prodáváme i menší rozprašovače s bezchlorovou dezinfekcí do domácností a veřejných prostor a dále bezchlorovou chemií do bazénu.
 
Prodáváme jak službu prostorové dezinfekce, tak i samostatnou dezinfekci do fogovačů, termogenerátorů na bázi mlhy, swingfog.  Chcete se více dozvědět o prostorové dezinfekci? Neváhejte nás kontaktovat.   
 
Bezpečnostní list polymerové dezinfekce na vyžádání.
 
 
 
© POOLTECHNIK s.r.o. 2014Do e-shopu
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.